KARNE KILIFI BUTON ROZET

KARNE KILIFI BUTON ROZET

EĞİTİM METERYALLERİ ÇALIŞMASI

Okulların kapanmasına çok az bir süre kaldı.Yine uzun bir yaz tatili hem öğretmenlerimizi hem de öğrencilerimizi beklemekte.Geçen bir eğitim öğretim süresince  öğretmenlerimize ve öğrencilerimize  faydalı eğitim meteryalleri tasarladık,ürettik ve sizlerle buluşturduk.Muhteşem geri dönüşler aldık.Karne kılıflarımızı,motivasyon rozetlerimizi,buton rozetlerimizi Ara dönemde  kullanıpta diğer öğretmenlerimize  öneren öğretmenlerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Uzunca geçen bir eğitim öğretim yılını geride bırakmaya hazırlanırken bizimde bir tatile ihtiyacımız olduğu kesin.Tabi ki bizler tatilimizi kısa tutmak zorundayız.Yeni eğitim öğretim yılı için yeni eğitim meteryallerine ihtiyaç var.Yeni projelerimizle okul dönüşünde sizlere merhaba demek istiyoruz.

Yeni eğitime destek meteryallerinin yanı sıra,yeni tasarımlarımızla karne kılıfları,karne kılıflarının yanında motivasyon rozetleri,pratik kelime kartları gibi ürünleri hazırlamış olacağız.

Özellikle karne kılıflarımızı çok beğeneceğinizi umuyoruz.Değişik tasarımları ve modellerimizle karne kılıflarımız şahane olacaklar.Hem ara dönemde hemde yaz tatiline gireken  karne kılıflarımızı çok beğeneceksiniz.

Ayrıca ‘’sınıf listesini gönder öğrenci ismi yazılı rozetlerinizi gönderelim’’.Yeni projemiz başlamıştır.

TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER…

OKUL SEZONU
MONOPOL
FABERCASTELL
OKULMİX
100 TL ve ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
100 TL ALTI SABİT KARGO 6 TL
AVANTAJLI KAMPANYALAR